Atribuită
Cumpărare directă
USA VIZITARE 15*15=1BUC, USA VIZITARE 15*20=1BUC, USA VIZITARE 20*30=1BUC, BARA CROMATA =7BUC, CANAL CABLU 25*25 2M=1BUC, VOPSEA LAVABILA INTERIOR 15L=1BUC, SPIRAL SDS FI6=6BUC, SPIRAL SDS FI8=6BUC, MELCI RIGIPS=100BUC, CIOCAN ROTOPERCUTOR=1BUC, RACORD EVACUARE WC=1BUC PREZENTA TINE LOC DE COMANDA FERMA.
- Număr anunț
- DA24905072
- Autoritate contractantă
- Centrul Clinic de Boli Reumatismale Dr.Ion Stoia (CUI 4265990)
- Furnizor / câștigător
- EBICOM SRL (CUI 10557824)
- Cod CPV
- 44190000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 724,36 RON
- Valoare atribuită
- 724,36 RON
- Data publicării
- 23.01.2020 00:00
- Data finalizării
- 27.01.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.