Atribuită Cumpărare directă

Dozator Purell cu 2 rezerve gel dezinfectant Pachetul contine Dozator senzor Purell gel dezinfectant maini cod GJ-2729 si 2 rezerve Gel dezinfectant Purell TFX 1200ml cod GJ-5476. Produs Purell - gel dezinfectant pentru maini, poate fi folosit oriunde, nu necesita clatirea cu apa sau stergerea mainilor, uscare rapida. Nu contine substante chimice fluorurate. PURELL este dezinfectantul nr.1 in SUA, cea mai eficienta si rapida metoda de eliminare a germenilor de pe suprafata mainilor, oriunde si oricand. - Acesta actioneaza in 10 secunde de la aplicare si distruge 99.9% din germenii cunoscuti. - Produsul se prezinta sub forma de gel, contine agent microbian cu efect rapid si substanta emolienta care ajuta tegumentul mainii sa ramana hidratat. PURELL detine aviz de biocid eliberat de Ministerul Sanatatii din Romania. Activitate antimicrobiala conform standardelor internationale: Bactericid EN 1040, EN 13727 & EN1276; Antiviral EN14476; Levuricide EN1650; Fungicid EN13624 & EN1275; Microbactericid EN 14348; EN1500 (1x3ml/30sec); EN12791 (3x3ml/120sec). Efect 3h Gel dezinfectant Purell TFX 1200ml

Număr anunț
DA24926882
Autoritate contractantă
COLEGIUL TEHNIC FEROVIAR 'MIHAI I' (CUI 5205767)
Furnizor / câștigător
SANITO DISTRIBUTION SRL (CUI 18350009)
Cod CPV
33741300-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.158,40 RON
Valoare atribuită
1.158,40 RON
Data publicării
28.01.2020 00:00
Data finalizării
29.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.158,40 RON

din 1.158,40 RON estimat