Atribuită
Cumpărare directă
1 HARTIE COPIATOR A4 TRANSIT 80G 500/TOP XEROX 003R94585 top 40 2 MARKER WHITEBOARD NEGRU VELLEDA 1701 BIC BC904937 buc 36 3 MARKER WHITEBOARD ALBASTRU VELLEDA 1701 BIC BC904938 buc 24 4 FOLIE PROTECTIE A4 100/SET NOKI NK4830 buc 10 5 BIBLIORAFT PLASTIFIAT 7.5CM ALBASTRU NOKI NK5641113 buc 5 6 BIBLIORAFT PLASTIFIAT 5CM ALBASTRU NOKI NK56412130 buc 5 7 PIX TIKKY 3 ALBASTRU ROTRING RO1904741 buc 36 8 PLIC C4 GUMAT 90G/MP 229*324MM ALB TIP T GPV GP138202B buc 50 9 PLIC B4 SILICON BURDUF 50MM 120G 250*353MM MARO TIP T GPV GP105947B STOC buc 50 10 BANDA ADEZIVA 19MM*33M NOKI NK193360 buc 10 11 BANDA ADEZIVA TRANSPARENTA 66M 48MM ACRIL TESA. TS428000 buc 10 12 FOLIE A4 100 MICRONI 100/TOP FELOWES FE5351111 buc 2 13 CARTON COPIATOR A4 ALB 160G 250/TOP PREMIER XEROX 003R91798 TOP 2
- Număr anunț
- DA24900259
- Autoritate contractantă
- LICEUL CU PROGRAM SPORTIV "BANATUL (CUI 4605528)
- Furnizor / câștigător
- NEWDESK SRL (CUI 26999482)
- Cod CPV
- 42964000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.733,10 RON
- Valoare atribuită
- 1.733,10 RON
- Data publicării
- 23.01.2020 00:00
- Data finalizării
- 27.01.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.