Atribuită
Cumpărare directă
Canule arteriale/jugulare cu introducator, capac hemostatic si inel ajustabil radio-opac -ghid de 100 cm -3 dilatastoare -ac Seldinger - lama. Dimensiuni: 96530-121 Fr - 2 buc. Va rugam sa se mentioneze pe factura PN CCV, lotul si termenul de valabilitate.
- Număr anunț
- DA24896593
- Autoritate contractantă
- SC. SANADOR SRL (CUI 12530000)
- Furnizor / câștigător
- MEDTRONIC ROMANIA SRL (CUI 35182347)
- Cod CPV
- 33141220-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.200 RON
- Valoare atribuită
- 2.200 RON
- Data publicării
- 22.01.2020 00:00
- Data finalizării
- 23.01.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.