Atribuită Cumpărare directă

Hartie EKG GE Mac 1200/2000: 210 x 295 mm, caroiaj rosu, cu marker; 1 top = 100 coli.

Număr anunț
DA24928727
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic Colentina (CUI 4283929)
Furnizor / câștigător
AXXOBIOMED SRL (CUI 23952590)
Cod CPV
30197641-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.350 RON
Valoare atribuită
1.350 RON
Data publicării
28.01.2020 00:00
Data finalizării
30.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.350 RON

din 1.350 RON estimat