Atribuită Cumpărare directă

Corticosteroizi pentru uz sistemic (Rev.2),TINE LOC DE COMANDA

Număr anunț
DA24903739
Autoritate contractantă
Spitalul MUnicipal "Anton Cincu" Tecuci (CUI 4322270)
Furnizor / câștigător
PHARMAFARM S.R.L. (CUI 200106)
Cod CPV
33642200-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
580,70 RON
Valoare atribuită
580,70 RON
Data publicării
23.01.2020 00:00
Data finalizării
27.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

580,70 RON

din 580,70 RON estimat