Atribuită Cumpărare directă

iaurt cu bifidus si fulgi porumb, ambalat la pahar de plastic de 150 gr., 12 bucati pe bax, comanda in baxuri.

Număr anunț
DA24907923
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.40 (CUI 29170992)
Furnizor / câștigător
ALBALACT SA (CUI 1755369)
Cod CPV
15551310-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
383,04 RON
Valoare atribuită
383,04 RON
Data publicării
24.01.2020 00:00
Data finalizării
27.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

383,04 RON

din 383,04 RON estimat