Atribuită Cumpărare directă

HDD Desktop Seagate BarraCuda, 2TB, SATA III 600, 256 MB

Număr anunț
DA24912191
Autoritate contractantă
S.C. APA-CANAL ILFOV S.A. (CUI 25709173)
Furnizor / câștigător
EVOLUTION PREST SYSTEMS SRL (CUI 17563840)
Cod CPV
30211200-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
453,76 RON
Valoare atribuită
453,76 RON
Data publicării
27.01.2020 00:00
Data finalizării
28.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

453,76 RON

din 453,76 RON estimat