Atribuită Cumpărare directă

GIGASEPT AF FORTE - dezinfectant fara aldehida pentru dezinfectia combinata si curatare. Dezinfectia si curatarea endoscoapelor rigide si flexibile, al accesoriilor de anestezie, mastilor de respirat, instrumentelor chirurgicale, etc. Spectru larg de actiune. Respecta noile metode standardizate si normele Europene. Solutia de lucru activa 7 zile. Compozitia optima ofera timpi de expunere redusi chiar si la un nivel de contaminare ridicat. Potrivit pentru utilizare ultrasonica. Aroma placuta. Dispozitiv medical - Declaratie de conformitate eliberata de producator. Producator : Schulke & Mayr GmbH Germania. Pret : /flacon 2 litri

Număr anunț
DA24915560
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL "Dr. Eugen Nicoara" REGHIN (CUI 1235218)
Furnizor / câștigător
INTERCOOP SRL (CUI 4275950)
Cod CPV
33631600-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.470 RON
Valoare atribuită
1.470 RON
Data publicării
27.01.2020 00:00
Data finalizării
28.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.470 RON

din 1.470 RON estimat