Atribuită Cumpărare directă

6 bucati Radiator / Calorifer electric pe ulei 2500 W - 11 elementi, 220 V

Număr anunț
DA24922977
Autoritate contractantă
Institutul Cultural Roman (CUI 15726657)
Furnizor / câștigător
STECO IMPEX IS 93 SRL (CUI 4693120)
Cod CPV
44621100-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.260 RON
Valoare atribuită
1.260 RON
Data publicării
28.01.2020 00:00
Data finalizării
30.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.260 RON

din 1.260 RON estimat