Atribuită
Cumpărare directă
COMPOZITIE Perhidrol (apa oxigenata 30%), apa demineralizata, EDTA, acid fosforic. ACTIUNE : Dezinfectant de uz general.Apa oxigenata 3% are o actiune de curatare a suprafetei pe care se aplica, prin eliberarea rapida si efervescenta a oxigenului. Peroxidul de hidrogen are actiune hemostatica usoara sau moderata, favorizand epitelizarea tesuturilor. UTILIZARE : Aplicații directe ale produsului pe suprafata pielii afectate. Tip ambalaj Flacon 1.000 mL
- Număr anunț
- DA24927023
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL DE URGENTA "ELENA BELDIMAN" BARLAD (CUI 4446481)
- Furnizor / câștigător
- LUAN VISION SRL (CUI 23801784)
- Cod CPV
- 33692600-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.398 RON
- Valoare atribuită
- 1.398 RON
- Data publicării
- 28.01.2020 00:00
- Data finalizării
- 29.01.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.