Atribuită
Cumpărare directă
1.bec led phillips 12.5w=60x24.50; 2. bec led 7w=30x16.50; 3. adeziv cm17=13x75.00; 4. adeziv mp75=1x28.00; 5. baterie lavoar=20x77.00; 6. sistem dd vorne 8pcs= 8x49.00; 7. inchidere suplimentara dd vorne 800-1500=8x33.00; 8. spanioleta dd vorne 900-1500; 9. niplu 1/2=22x4.20; 10. filtru y 2''=1x245.00; 11. adeziv tenco=3x28.00; 12. olandez 1''=2x44.00
- Număr anunț
- DA24927508
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA PENTRU STIINTELE VIETII " ION IONESCU DE LA BRAD" DIN IASI (CUI 4541840)
- Furnizor / câștigător
- GLOBUS STAR IMPEX S.R.L. (CUI 41590456)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.905,40 RON
- Valoare atribuită
- 5.905,40 RON
- Data publicării
- 28.01.2020 00:00
- Data finalizării
- 29.01.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.