Atribuită Cumpărare directă

HARTIE XEROX A4 ABSOLUT F 35 11.64 DOSAR PLASTIC CU SINA SI PERFORATII A4 DIVERSE CULORI 50 0.39 HARTIE DE SCRIS 1000COLI/TOP 3 22 LIPICI SOLID 40G MILAN 5 3.5 PLIC C6 AUTOADEZIV 50 0.06 PLIC C4 AUTOADEZIV 50 0.16 PLIC B4 BURDUF 5MM SILICONIC 50 0.7 DOSAR PLIC ELBA 10 1.83 DOSAR SINA LUNGA 10 0.34 MARKER TABLA MAGNETICA DACO 5 1.5 ETICHETE EXAMEN SET 2019 7 11 FILA 1 EXAMEN 1500 0.13

Număr anunț
DA24913965
Autoritate contractantă
COLEGIUL NATIONAL PEDAGOGIC SPIRU HARET BZ (CUI 4234080)
Furnizor / câștigător
KOREKT PRINT PAPER SRL (CUI 27773873)
Cod CPV
39263000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
857,60 RON
Valoare atribuită
857,60 RON
Data publicării
27.01.2020 00:00
Data finalizării
28.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

857,60 RON

din 857,60 RON estimat