Atribuită Cumpărare directă

3 porti metalice, zincate cu acctionare electrica astfel: 1. 1 (una) poarta metalica autoportanta cu acctionare electrica, lungime totala 11100mm 2. 2 (doua) porti metalice cu acctionare electrica, lungime totala 9000mm fiecare

Număr anunț
DA24906563
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL BRASOV (CUI 4384206)
Furnizor / câștigător
HEK INDUSTRIES GROUP S.R.L. (CUI 13862547)
Cod CPV
44221310-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
100.000 RON
Valoare atribuită
100.000 RON
Data publicării
23.01.2020 00:00
Data finalizării
27.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

100.000 RON

din 100.000 RON estimat