Atribuită Cumpărare directă

Se achizitioneaza urmatoarele produse: 1. Carnet chitantier autocopiativ, 2 exemplare - 3 bucati 2. Carnet dispozitie de plata/incasare - 2 bucati 3. Carnet Registru de casa - 1 bucata 4. Carnet Declaratie gestionar pentru inventariere - 3 bucati 5. Carnet Bon de predare - transfer - restituire - 20 bucati 6. Carnet Bon de consum - 20 bucati 7. Carnet comanda - 3 bucati 8. Carnet Bon de miscare a mijloacelor fixe - 5 bucati 9. Carnet Nota de receptie si constatare diferente - 10 bucati.

Număr anunț
DA24913221
Autoritate contractantă
Ministerul Apararii prin U.M. 02016 Babadag (CUI 4321518)
Furnizor / câștigător
RIK SRL (CUI 1889794)
Cod CPV
22800000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
331,95 RON
Valoare atribuită
331,95 RON
Data publicării
27.01.2020 00:00
Data finalizării
28.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

331,95 RON

din 331,95 RON estimat