Atribuită Cumpărare directă

lipici lichid - 3 ,pix - 5 , xerox a4 - 2 ,pix rottring - 6 , xerox a4 business - 3, xerox a3 - 1, pix - 16

Număr anunț
DA24884084
Autoritate contractantă
COMUNA CHIOJDU (CUI 2813247)
Furnizor / câștigător
CRIS CONSTANT SRL (CUI 15973746)
Cod CPV
30192000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
212,58 RON
Valoare atribuită
212,58 RON
Data publicării
21.01.2020 00:00
Data finalizării
22.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

212,58 RON

din 212,58 RON estimat