Atribuită Cumpărare directă

1 GRESIE PORT SP BEIGE 33X33 (15PL/1.66M) MP 20 21.8487 +2 ADEZIV G/F CM11 EXTERIOR 25KG M SAC 8 27.3109 3 CIMENT BICAZ 40KG M SAC 2 17.2269 +4 DISC DIAMANTAT 125 CONT GRA M BUC 1 15.1261 1 CAPAC WC MONO ALB M BUC 30 13.4454 2 PERIE WC MD1 M BUC 30 5.042 1 LAVOAR CU PICIOR ART 55CM M BUC 2 109.2437 2 BATERIE SANOBI BUCATARIE TM M BUC 2 87.395 3 ELECTROZI 2.5X3.2 M KG 5 11.7647 4 CONECTOR 26 X1 M BUC 4 14.2857

Număr anunț
DA24920984
Autoritate contractantă
Spitalul Judetan de Urgenta "Mavromati" Botosani (CUI 4557951)
Furnizor / câștigător
EXPERT MESERIAŞUL SRL (CUI 32884258)
Cod CPV
31681000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.768,90 RON
Valoare atribuită
1.768,90 RON
Data publicării
28.01.2020 00:00
Data finalizării
29.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.768,90 RON

din 1.768,90 RON estimat