Atribuită Cumpărare directă

Unt 65% grasime Lapte consum 1.5% grasime

Număr anunț
DA24925892
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA MIHAI DRAGAN (CUI 29097506)
Furnizor / câștigător
ALMERA INTERNATIONAL SRL (CUI 8574866)
Cod CPV
15530000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
270,06 RON
Valoare atribuită
270,06 RON
Data publicării
28.01.2020 00:00
Data finalizării
29.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

270,06 RON

din 270,06 RON estimat