Atribuită
Cumpărare directă
- Cuve Hitachi - 2 buc. x 25,25 lei - Tub Eppendorff - 1 buc. x 33,50 lei - M-52 Diluent BC 5150 - 1 buc. x 214,92 lei - M-52 LH Lyse BC 5150 - 2 buc. x 233,28 lei - M-52 DIFF Lyse BC 5150 - 2 buc. x 383,94 lei - CRP BS 600 - 2 buc. x 322,20 lei - Cuvete CL 1000 - 3 buc. x 56,00 lei - Detergent CD 80 BS 600 - 2 buc. x 261,00 lei - Set sange control BC 5150 - 1 buc. x 855, 00 lei - Mac Conkey - 50 placi x 2,00 lei - Mueller Hinton - 40 placi x 1,89 lei - Geloza simpla - 40 placi x 1,755 lei - Geloza sange - 70 placi x 2,65 lei - Acid acetic glacial - 1 buc. x 19,20 lei - Lame cap rugos - 200 buc. x 0,27 lei - TSH CL 1000 - 1buc. x 336,00 lei - FT4 CL 1000 - 1 buc. x 336,00 lei - Lamele 20x20 - 1000 buc. x 0,114 lei - APTT Bio-CK Solea 100 - 1 buc. x 129,00 lei - Fibrinogen Bio Fibri Solea 100 - 1 buc. 346,00 lei - Tromboplastina LI Solea 100 acelasi lot - 2 buc. x 159,00 lei - Plasma calibrare INR Solea 100 - 1 buc. x 234,00 lei - Plasma calibrare fibrinogen si factori Solea 100 - 1 buc. x 189,00 lei - Plasma control normal Solea 100 acelasi lot - 4 buc. x 160,20 lei - Plasma control patologic Solea 100 acelasi lot - 4 buc. x 160,20 lei - Glucoza BS 600 - 1 buc. x 114,37 lei
- Număr anunț
- DA24918168
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL ORASTIE (CUI 5808334)
- Furnizor / câștigător
- BIVARIA GRUP SRL (CUI 13833576)
- Cod CPV
- 33696500-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.625,23 RON
- Valoare atribuită
- 7.625,23 RON
- Data publicării
- 27.01.2020 00:00
- Data finalizării
- 28.01.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.