Atribuită Cumpărare directă

algocalmin 500mgx20cpr/3ct/8.27ron/cutia antinevralgic fortex20 cpr/2ct/14.68ron/ct arcoxia90mg x14 cpr /1ct/30.90ron/ct betadine 100mg/ml sol cut 30ml/2buc/20.18ron/buc claritine 10mgx10cpr/1ct/19.27ron/ct clorzoxazona250mg x20 cpr/3ct/4.44ron/ct colebil x20 dj/1ct/14.68ron/ct decasept x24 cpr /3ct/8.26ron/ct dicarbocalm x30 cpr/1ct/15.60ron/ct imodium x6 cps /2ct/14.68ron/ct metoclopramid 10mg x40 cpr /1 ct/5.67ron/ct no -spa 40mg/2ml /10 fiole/0.98fiola nurofen forte 400mg x12dj/3ct/16.51ron/ct oximed spray 59.5g/2buc/23.85ron /buc tantum verde x20 cp/1ct/23.85ron/ct tantum verde forte spray 0.3%15ml/1buc/33.03ron/buc theraflu sinus pulbere x10 pl/2ct/22.94ron/ct triferment 275mg x30 cpr/1ct/15.14ron/ct cutanplast burete /1buc/21.01ron/buc medplast cu rivanol 2x6cm/90buc/0.42ron/buc spatula bucala /20buc/0.17ron/buc

Număr anunț
DA24928896
Autoritate contractantă
FEDERATIA ROMANA DE SCRIMA (CUI 13444099)
Furnizor / câștigător
MAGIC FARM SRL (CUI 9112911)
Cod CPV
33600000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
535,26 RON
Valoare atribuită
535,26 RON
Data publicării
28.01.2020 00:00
Data finalizării
29.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

535,26 RON

din 535,26 RON estimat