Atribuită Cumpărare directă

Abonament lunar service aparatura de laborator Abonament lunar service pentru aparatura de laborator : - Analizor stripuri urina - Dirui-H100 - Analizor coagulare - Rayto-RAC050 - Analizor biochimie - Biosystems-A25 - Analizor biochimie - Biosystems-BA400 - Cititor VSH - Kima-Auto20 Abonamentul include : - o revizie lunara in laboratorul dvs. unde se executa operatiunile din anexa 1 in cadrul reviziilor periodice. - o instruire o data pe an( in prima luna) a personalului de exploatare a acestor dispozitive. Durata contractului - 12 luni. Piesele schimbate cu ocazia reviziilor/interventiilor se factureaza separat, in plus faţă de oferta de mai sus

Număr anunț
DA24917647
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC VALENII DE MUNTE (CUI 2844200)
Furnizor / câștigător
BIOSYSTEMS DIAGNOSTIC SRL (CUI 17167080)
Cod CPV
50421000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
18.000 RON
Valoare atribuită
18.000 RON
Data publicării
27.01.2020 00:00
Data finalizării
28.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

18.000 RON

din 18.000 RON estimat