Atribuită Cumpărare directă

FORMAT A3 TIPAR FATA VERSO HARTIE OFFSET IMPORT 80 GR/MP MINIM 1000 FILE HARTIE AUTOCOPIATIVA SET 6 X 2 EXEMPLARE CB ALB + CF VERDE FORMAT A4 MINIM 2000 BUCATI TRANSPORT INCLUS IN PRET SET

Număr anunț
DA24899182
Autoritate contractantă
Spitalul Orasenesc Faurei (CUI 4721239)
Furnizor / câștigător
SELADO COM SRL (CUI 15250579)
Cod CPV
22800000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.020 RON
Valoare atribuită
3.020 RON
Data publicării
22.01.2020 00:00
Data finalizării
23.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.020 RON

din 3.020 RON estimat