Atribuită Cumpărare directă

: cartofi 130 kg x 2,75;ceapa 25 kg x 2,75; morcovi 2,5 kg x 2,75 ;oua 170 buc x 0,64;pulpe pui 80 kg x 6,88; telemea vaca 5 kg x13,76;;smantana boni 900 g byc 2 x 7,8; telina 1 kg x 4,13; malai 8 kg x 2,30;delma sandvici buc 10 x 5,5;gem fructe buc 12 x 4,59; varza alba 50 kg x 2,75; masline negre 4 kg x 13,76; foi dafin 30 buc x x 1,37;;pipote pio 11 kg x 8,72; iaurt danone 95 buc x 1,01;napolitane 95 buc x1,10;;ficat p 3 kg x 8,72

Număr anunț
DA24927220
Autoritate contractantă
LICEUL TEORETIC "Alexandru Ioan Cuza (CUI 5756286)
Furnizor / câștigător
COSTELO SRL (CUI 3727047)
Cod CPV
15800000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.872,38 RON
Valoare atribuită
1.872,38 RON
Data publicării
28.01.2020 00:00
Data finalizării
29.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.872,38 RON

din 1.872,38 RON estimat