Atribuită Cumpărare directă

Servicii intretinere si revizie lunara trapa decoruri tip Platforma, la sediul ARCUB - Sala Multifunctionala de spectacole. - 1 bucata trapa tip Platforma, la sediul ARCUB Perioada prestare servicii: februarie-aprilie 2020. Serviciile includ: intretinere si deranjamente lunare (verificare, curatare, lubrifiere, efectuarea tuturor reglajelor, deranjamente) in conformitate cu PT R 18/2003 ISCIR pentru trapa hidraulica-sarcina 500 kg

Număr anunț
DA24921620
Autoritate contractantă
CENTRUL DE PROIECTE CULTURALE AL MUNICIPIULUI BUCURESTI - ARCUB (CUI 9658744)
Furnizor / câștigător
SOLID SERVICE LIFT SRL (CUI 17170077)
Cod CPV
50800000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.100 RON
Valoare atribuită
2.100 RON
Data publicării
28.01.2020 00:00
Data finalizării
29.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.100 RON

din 2.100 RON estimat