Atribuită
Cumpărare directă
MOP ALB ECONOMAX buc 3 4.8 14.4 HIRTIE A4 BASIC buc 50 12.5 625 BIBLORAFT 7,5 EXTE buc 10 6.6 66 PIX BIC ALBASTRU buc 60 1 60 ORDIN DE DEPLASARE buc 2 3.21 6.42 FOAIE PARCURS PERSOANE buc 2 4.38 8.76 CORECTOR CREION BIC buc 2 5.7 11.4 TONER HP 17A BUC 2 210 420 CRETA ALBA 100 buc 10 5.6 56 MATURA SORG buc 13 11.5 149.5 MANUSI MENAJ LARGE buc 10 2.9 29 ODORIZANT WC SANO BON buc 20 6.04 120.8 SAPUN LICHID buc 10 3.14 31.4 SACI MENAJERI 35 LT buc 20 3.51 70.2 CIF-CREMA buc 20 5.36 107.2 CLIN UNIVERSAL PISTOL 500ML buc 30 5.66 169.8 DETERGENT AUTOMAT 10 KG buc 1 49.87 49.87 DETERGENT MANUAL 1,5KG buc 6 10 60
- Număr anunț
- DA24854460
- Autoritate contractantă
- Scoala Gimnaziala nr 1 Derna (CUI 21568756)
- Furnizor / câștigător
- SIND ŞANSA SRL (CUI 29431710)
- Cod CPV
- 30192700-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.055,75 RON
- Valoare atribuită
- 2.055,75 RON
- Data publicării
- 15.01.2020 00:00
- Data finalizării
- 17.01.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.