Atribuită Cumpărare directă

Clor Javel 4l - 8 - 10.64 Sapun lichid 5l Konga - 2 - 19.29 Laveta microfibra 3buc/set- 5 -5.85 Detergent vase 750ml - 4 - 4.89 Mop bumbac 250g- 14 - 3.71 Coada lemn - 3 - 1.73 Manusi menaj - 15-2.83 Saci menaj 120l - 12 -5.69 Saci menaj 240l - 6 -8.62 Saci menaj 60l - 9 -4.89 Saci menaj 35l - 5 -2.74 Solutie pardoseala 5l Asevi-12 -44.70 Domestos 5l Alpin - 8 -30.45 Igienol cu pulverizator 750ml- 14 -13.30 Solutie univ. Cif Cream - 8 -3.29 Detartrant Konga Hard 5l -6 -32.90 Matura pvc - 4 -5.75 Matura sorg - 7 -12.32 Spirt-10-4.82 Prosop hartie in rola 100m- 9 -8.58 Burete vase 2/set - 3 -1.79 Perie paianjeni-1-10.23 Coada telescopica - 1 - 6.39 Sano antimucegai 750ml - 12 - 13.34 Hartie igienica 24/bax-2-14 Bureti sarma 3/set - 4 - 1.43 Odorizant WC SANOBON -4 -5.71 Laveta umeda 3/set - 18 - 3 Detergent manual HAS - 5 - 2.67 Detergent automat 2kg Dero - 1 - 14.30

Număr anunț
DA24844147
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA ADRIAN V. RADULESCU (CUI 29433215)
Furnizor / câștigător
IMP EXPERT BUSINESS SRL (CUI 30024753)
Cod CPV
39831240-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.194,66 RON
Valoare atribuită
2.194,66 RON
Data publicării
14.01.2020 00:00
Data finalizării
17.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.194,66 RON

din 2.194,66 RON estimat