Atribuită
Cumpărare directă
Set format din aspirator profesional Sprintus WATERKING, 15 saci textili de 25 litri, un cartus filtrant HEPA12. Echipamentul profesional pentru curatenie, cu vacuum foarte mare intre aspiratoarele profesionale umed-uscate, este ideal atat pentru aspirarea zilnica a prafului cat si pentru aspirarea apei. Aspiratorul profesional se livreaza cu cartus filtrant HEPA 12 si un sac textil in 4 straturi, consumabil, cu capacitate de 25 litri. Sacul textil, consumabil, foarte incapator ( 25 L ), puterea mare de aspirare de 260 mbar si debitul de aer de 70 litri/sec. asigura o aspirare foarte buna si in timp scurt. Pe langa retinerea foarte buna a prafului, pretul sacului textil este mai mic decat al sacilor similari din hartie ( 60 lei / 5 buc., fara TVA, cod CPV : 42999300-8 ). Caracteristici: - putere foarte mare de aspirare 260 mbar - debitul de aer 70 L/sec - zgomot redus 70 db - fiabilitate ridicata - putere motor 1300 W - raza mare de actiune ( 13 m ) - reglarea presiunii de aspiratie in functie de suprafata - functie de suflare a aerului - priza suplimentara pentru un alt echipament - transportare usoara cu o singura mana - depozitarea furtunului de aspirare - greutate 7,8 kg - dimensiuni ( L x l x H ) 46 x 38 x 59 cm Dotare standard: - teava aspirare 2 x 0,5 m - cartus filtrant HEPA 12 pentru alergeni, particule fine de praf - sac textil pentru praf 25 litri - furtun de aspirare 2,5 m - cablul alimentare 7,5 m - tub aspirare spatii inguste - perie aspirare mobilier - talpa as
- Număr anunț
- DA24887632
- Autoritate contractantă
- COMUNA DRAGOSLAVELE (PRIMARIA COMUNEI DRAGOSLAVELE) (CUI 4122442)
- Furnizor / câștigător
- SERVEXPERT SRL (CUI 15677287)
- Cod CPV
- 42999100-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.590 RON
- Valoare atribuită
- 1.590 RON
- Data publicării
- 21.01.2020 00:00
- Data finalizării
- 22.01.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.