Atribuită
Cumpărare directă
Perioada 14-16 ianuarie 2020 Eveniment: Festivalul literar "Mihai Eminescu" editia a XXIX-a 2020 9 camere single * 135 RON = 1215 RON 3 camere double * 164 RON = 492 RON 16 persoane cina * 30 RON = 480 RON 50 persoane pranz * 30 RON = 1500 RON Total = 3687 RON (TVA inclus)
- Număr anunț
- DA24848746
- Autoritate contractantă
- CENTRUL CULTURAL BUCOVINA (CUI 25345587)
- Furnizor / câștigător
- CONTINENTAL HOTELS SA (CUI 1559737)
- Cod CPV
- 55100000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.511,43 RON
- Valoare atribuită
- 3.511,43 RON
- Data publicării
- 14.01.2020 00:00
- Data finalizării
- 14.01.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.