Atribuită Cumpărare directă

INOSINUM SIROP 50mg/ml Cutie cu 1 flac. din sticla bruna cu sist. de inchidere securizat pt. copii din PEJD si PP x 150 ml sirop + 1 lingurita dozatoare gradata la 1,25;2,5 si 5 ml EWOPHARMA INTERNATIONAL, S.R.O. - SLOVACIA

Număr anunț
DA24856398
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA PITESTI (CUI 4122205)
Furnizor / câștigător
PHARMAFARM S.R.L. (CUI 200106)
Cod CPV
33652300-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.059,64 RON
Valoare atribuită
1.059,64 RON
Data publicării
15.01.2020 00:00
Data finalizării
20.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.059,64 RON

din 1.059,64 RON estimat