Atribuită Cumpărare directă

Polite RCA - B36DRF, B52DRF, B29DRF, B10DRF, B57DRF, B27WAM, B110DRF SI B109DRF Referat de necesitate nr. 965/14.01.2020

Număr anunț
DA24865694
Autoritate contractantă
DIRECTIA GENERALA REGIONALA A FINANTELOR PUBLICE BUCURESTI (CUI 4193117)
Furnizor / câștigător
SAFETY BROKER DE ASIGURARE S.A. (CUI 17437817)
Cod CPV
66516100-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.910 RON
Valoare atribuită
6.910 RON
Data publicării
17.01.2020 00:00
Data finalizării
17.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.910 RON

din 6.910 RON estimat