Atribuită Cumpărare directă

Service de intretinere, reparatii si instalare utilaje de bucatarie la Cantina Marasti, Cantina Observator si Bufetele de incinta ale UTC-N pentru o perioada de 11 luni, 2240 lei/luna. Firma neplatitoare de tva.

Număr anunț
DA24841383
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA TEHNICA DIN CLUJ NAPOCA (CUI 4288306)
Furnizor / câștigător
SERVICE TOP ECHIP S.R.L. (CUI 39889996)
Cod CPV
50000000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
24.640 RON
Valoare atribuită
24.640 RON
Data publicării
14.01.2020 00:00
Data finalizării
15.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

24.640 RON

din 24.640 RON estimat