Atribuită Cumpărare directă

Autoritatea contractanta , comuna Fibis, achizitioneaza energie electrica pentru cladirile din proprietatea comunei Fibis , conform ofertei inregistrata sub nr. 94/13.01.2020.

Număr anunț
DA24846378
Autoritate contractantă
COMUNA FIBIS (CUI 16587476)
Furnizor / câștigător
ENEL ENERGIE (CUI 22000460)
Cod CPV
09310000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
21.490,15 RON
Valoare atribuită
21.490,15 RON
Data publicării
14.01.2020 00:00
Data finalizării
14.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

21.490,15 RON

din 21.490,15 RON estimat