Atribuită
Cumpărare directă
Caracteristici: 3 trepte de putere; Termostat pentru controlul puterii; Indicator luminos; Testat pentru siguranta la presiune ridicata; Protectie la supraincalzire; Usor de mutat. Specificatii tehnice: Tensiune de alimentare: 220-240V~/50Hz; Putere: 2000W; Clasa I de electrosecuritate; Greutate neta/bruta (kg): 7.39/8.21; Dimensiune element (mm): 120 x 550; Dimensiuni produs (mm): 420 x 230 x 600; Dimensiune ambalaj (mm): 450 x 135 x 630
- Număr anunț
- DA24874749
- Autoritate contractantă
- Agentia Judeteana Pentru Ocuparea Fortei De Munca Valcea (CUI 11342394)
- Furnizor / câștigător
- BOGMAR SRL (CUI 10979365)
- Cod CPV
- 39715240-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 149,95 RON
- Valoare atribuită
- 149,95 RON
- Data publicării
- 20.01.2020 00:00
- Data finalizării
- 20.01.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.