Atribuită Cumpărare directă

Sonde aspiratie CH12,=100 BUC Sonde aspiratie CH14, = 200 BUC Sonde aspiratie CH 16, =100 BUC Sonde aspiratie CH 18=100 BUC BRANULE G18= 300 BUC BRANULE G20 = 500 BUC BRANULE G22 = BUC

Număr anunț
DA24853170
Autoritate contractantă
Institutul de Pneumoftiziologie "Marius Nasta (CUI 4316180)
Furnizor / câștigător
ARTISANA MEDICAL SRL (CUI 22742850)
Cod CPV
33141300-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.320 RON
Valoare atribuită
1.320 RON
Data publicării
15.01.2020 00:00
Data finalizării
16.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.320 RON

din 1.320 RON estimat