Atribuită Cumpărare directă

Verificare lunară echipament, întreținerea sistemului de semnalizare, alarmare și alertare în caz de incendiu.

Număr anunț
DA24846643
Autoritate contractantă
SCOALA CU CLS.I-VIII"BALCESCU-PETOFI" SATU MARE (CUI 17344106)
Furnizor / câștigător
SAMGEC SRL (CUI 6593861)
Cod CPV
50720000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.467,10 RON
Valoare atribuită
3.467,10 RON
Data publicării
14.01.2020 00:00
Data finalizării
15.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.467,10 RON

din 3.467,10 RON estimat