Atribuită Cumpărare directă

Brațe din lemn masiv. Stea din fier acopertă cu lemn masiv. Mecanism de balans al spătarului împreună cu șezutul. Culoarea lemnului poate fi: nuc, cires, fag, conform ofertei. Livrare gratuita.

Număr anunț
DA24855637
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA TEHNICA DIN CLUJ NAPOCA (CUI 4288306)
Furnizor / câștigător
TRAFFIC CHAIRS SRL (CUI 18542594)
Cod CPV
39111100-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.600 RON
Valoare atribuită
5.600 RON
Data publicării
15.01.2020 00:00
Data finalizării
16.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.600 RON

din 5.600 RON estimat