Atribuită Cumpărare directă

ID Diluent 1 Solutie bromelina pentru test enzimatic Diluent - Solutie Liss modificata pentru micrometoda - ID Diluent 2 - 009260 Varfuri pipeta (ID-Tips) Eprubete dilutii hematii Cartele duble tip Serafol ABO+D ID Dozator Verde ID Dozator Rosu

Număr anunț
DA24864035
Autoritate contractantă
UNITATEA MILITARA 0521 BUCURESTI (CUI 8372077)
Furnizor / câștigător
DIALAB SOLUTIONS SRL (CUI 23818271)
Cod CPV
24327000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.210 RON
Valoare atribuită
8.210 RON
Data publicării
16.01.2020 00:00
Data finalizării
27.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.210 RON

din 8.210 RON estimat