Atribuită
Cumpărare directă
Taurolock Hep500 - taurolidina, citrat 4%, heparina 500UI/ml, fiola de 5ml, cutie 10 fiole;TauroLock™-Hep100 este aprobată pentru instilarea în toate sistemele abordului venos central. TauroLock™-Hep100 păstrat în cateter previne formarea unui biofilm bacterian. Cateterul rămâne fără infecții și funcționează cu permeabilitate ridicată. Solutie antimicrobiana pt inchiderea cateterelor conditionata in fiole de 3ml (cutie de 10 fiole), ambalata in cutii de 10 fiole. Contine taurolidina - agent antimicrobian si citrat 4% - anticoagulant, heparina 100 UI/ml. Produsul este dispozitiv medical ;TauroLock™-U25.000 este aprobată pentru instilarea în toate sistemele accesului venos central. TauroLock™ păstrat în cateter previne formarea unui biofilm bacterian. Cateterul rămâne fără infecții și funcționează cu o permeabilitate ridicată. Soluția de blocare conține (ciclo)-taurolidină, citrat (4%) și urokinază (25,000 IU). (Ciclo)-taurolidina are o vastă acțiune antimicrobiană (incl. MRSA și VRE). TauroLock™-U25.000 este disponibil în flacoane (unică folosință): 5 mL (5 fiole și 5 flacoane fiecare pe cutie).
- Număr anunț
- DA24850289
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic Colentina (CUI 4283929)
- Furnizor / câștigător
- KAPAMED INTERNATIONAL SRL (CUI 29589509)
- Cod CPV
- 33141000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.990 RON
- Valoare atribuită
- 4.990 RON
- Data publicării
- 15.01.2020 00:00
- Data finalizării
- 20.01.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.