Atribuită Cumpărare directă

NR 1 = 60 BUC NR 2 = 60 BUC NR.2/0 = 60 BUC La livrare se va transmite certificate de calitate si conformitate.termen de valabilitate a produsului min. 12 luni. Daca nu aveti produsul pe stoc va rugam sa dati refuz achizitiei.

Număr anunț
DA24848276
Autoritate contractantă
SPITAL DR. KARL DIEL JIMBOLIA (CUI 2502771)
Furnizor / câștigător
CO & CO CONSUMER 2002 SRL (CUI 14934994)
Cod CPV
19441000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.170 RON
Valoare atribuită
1.170 RON
Data publicării
14.01.2020 00:00
Data finalizării
15.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.170 RON

din 1.170 RON estimat