Atribuită Cumpărare directă

Manusi de examinare din latex nepudrate ,nesterile, cu suprafata putin texturata,avand manseta-margine rulata , cu forma universale ce se potriveste ambelor maini. Marimi: S=50 CUTII, M=50 CUTII .Ambalaj unitar 100bucati(set);1000bucati(bax) AQL:1.5(1.5%). Proteine continute:<50microgram/gram. In conformitate cu normele:EN 455-1-2-3, ISO 9001. Declaratia de conformitate CE.

Număr anunț
DA24844231
Autoritate contractantă
SPITALUL DE PNEUMOFTIZIOLOGIE BISERICANI (CUI 2613095)
Furnizor / câștigător
MERCATOR MEDICAL SRL (CUI 18547761)
Cod CPV
18424300-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.550 RON
Valoare atribuită
1.550 RON
Data publicării
14.01.2020 00:00
Data finalizării
17.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.550 RON

din 1.550 RON estimat