Atribuită Cumpărare directă

materiale de curatenie si igiena

Număr anunț
DA24857886
Autoritate contractantă
CENTRUL SCOLAR PENTRU EDUCATIE INCLUZIVA TARGU NEAMT (CUI 2614309)
Furnizor / câștigător
ALVIC PLAST SRL-D (CUI 35337611)
Cod CPV
39830000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.570 RON
Valoare atribuită
10.570 RON
Data publicării
16.01.2020 00:00
Data finalizării
17.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.570 RON

din 10.570 RON estimat