Atribuită
Cumpărare directă
Specificatii Tip produs: Boiler electric Volum (l): 100 Putere electrica (W): 1800 Consum zilnic (kW/24h): 1.56 Tip instalare: Vertical Anod: Magneziu Tip control: Mecanic Presiune de lucru: 8 bar Temperatura de lucru maxima (grd C): 75 Termostat reglabil: Da Tensiune alimentare (V): 230 Timpul de incalzire: 166 minute Altele: Clasa energetica ErP: C Clasa de protectie electrica IP: X3 / Tehnologie WaterPlus Reglare exterioara a temperaturii Termostat cu protectie dubla Izolatie cu material premium rezistent si ecologic Rezervor emailat cu titan Nivel de zgomot: 15 dB Consum electric: 1424 kWh/an Profil de consum A.C.M: L Dimensiuni Greutate (Kg): 24 Dimensiuni: 913 x 450 x 480 mm Garantie: 24 luni
- Număr anunț
- DA24840468
- Autoritate contractantă
- Spitalul Municipal Calafat (CUI 4830040)
- Furnizor / câștigător
- FLANCO RETAIL SA (CUI 27698631)
- Cod CPV
- 44621200-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 434,77 RON
- Valoare atribuită
- 434,77 RON
- Data publicării
- 13.01.2020 00:00
- Data finalizării
- 14.01.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.