Atribuită
Cumpărare directă
1.Carnet 50 seturi x 2 exemplare, personalizat cu datele firmei, format A6 , SASED20 ,de la nr 1 - 2500 = 50 carnete ; 2.Bon consum , de la nr 1001 la 2500 = 30 carnete ; 3.Condica corespondenta = 10 carnete ; 4.Bon miscare = 2 carnete ; 5.Contracte prestari servicii persoane fizice = 900 buc.
- Număr anunț
- DA24854496
- Autoritate contractantă
- APAVIL SA (CUI 16468149)
- Furnizor / câștigător
- VIGASO SRL (CUI 15353175)
- Cod CPV
- 22800000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.387,86 RON
- Valoare atribuită
- 1.387,86 RON
- Data publicării
- 15.01.2020 00:00
- Data finalizării
- 17.01.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.