Atribuită Cumpărare directă

Achizitie anunt concurs functie publica de consilier juridic, publicat in ziarul Jurnalul National in data de 21.01.2020.

Număr anunț
DA24840099
Autoritate contractantă
Comuna Peciu Nou (CUI 4358207)
Furnizor / câștigător
METROPOLITAN MAXPRESS ADV SRL (CUI 29898288)
Cod CPV
79341000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
142,86 RON
Valoare atribuită
142,86 RON
Data publicării
13.01.2020 00:00
Data finalizării
14.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

142,86 RON

din 142,86 RON estimat