Atribuită Cumpărare directă

Bazin de spalare pacient. Produs fabricat din celuloza 100 %, rezistent la apa calda si sapun. Ambalaj 100 bucati / cutie. mai putin Tavita renala fabricata din celuloza 100%. Impermeabilitate mai mare de 24h pentru apa, sange, urina... mai departe

Număr anunț
DA24847044
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC MUNICIPAL CLUJ-NAPOCA (CUI 4547117)
Furnizor / câștigător
NOVOMED INTERNATIONAL SRL (CUI 31266046)
Cod CPV
33198000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.840 RON
Valoare atribuită
6.840 RON
Data publicării
14.01.2020 00:00
Data finalizării
15.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.840 RON

din 6.840 RON estimat