Atribuită Cumpărare directă

Detergent cu actiune dezinfectanta, pentru spalarea manuala a veselei si a suprafetelor dure. Mod de ambalare-bax 2x 5l ,TRUMP DES este un detergent lichid, dezinfectant, foarte concentrat, pentru spalarea vaselor in masinile de spalat profesionale; Cu TRUMP DES se obtin cele mai bune rezultate igienice si sunt îndepartate chiar si cele mai rezistente pete de murdarie, cafea si ceai la o singura trecere/tura; Ambalare: 25kg,

Număr anunț
DA24863361
Autoritate contractantă
SPITAL MUNICIPAL GHEORGHENI (CUI 4367370)
Furnizor / câștigător
ECOLAB SRL (CUI 10543381)
Cod CPV
39831210-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.389 RON
Valoare atribuită
1.389 RON
Data publicării
16.01.2020 00:00
Data finalizării
17.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.389 RON

din 1.389 RON estimat