Atribuită Cumpărare directă

150270 - Vase Petri sterile Nunc, Ø 60 mm, 100 buc Vase Petri sterile (SAL 10-6) prevazute cu capac cu orificii, suprafata netratata Sunt testate riguros, certificate si validate pentru IVF Prezinta marcaj CE si sunt testate MEA Indeplineste cerintele USP Clasa VI Certificat de conformitate pe lot Sunt non-pirogenice (test LAL) Diametru (Ø): 60 mm Inaltime: 15 mm Suprafata cultura: 21.5 cm² Cantitate: 100 bucati Impachetare: 10 pungi*10 buc

Număr anunț
DA24853834
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC PANAIT SIRBU (CUI 4316295)
Furnizor / câștigător
AMEX IMPORT EXPORT SRL (CUI 5394950)
Cod CPV
33793000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
191,99 RON
Valoare atribuită
191,99 RON
Data publicării
15.01.2020 00:00
Data finalizării
16.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

191,99 RON

din 191,99 RON estimat