Atribuită Cumpărare directă

colectarea saptamanala a deseurilor medicale. Deseurile colectate se incadreaza pe codurile 18.01.01, 18.01.02, 18.01.03*, 18.01.04, 18.01.06*, 18.01.07, 18.01.08*, 18.01.09, 18.01.01 (18.01.03*) si se factureaza cu 6 lei/kg.

Număr anunț
DA24860654
Autoritate contractantă
Unitatea de Asistenta Medico-Sociala pentru bolnavi cronici Salonta (CUI 15742520)
Furnizor / câștigător
STERICYCLE ROMANIA S.R.L. (CUI 15071999)
Cod CPV
90524000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
40 RON
Valoare atribuită
40 RON
Data publicării
16.01.2020 00:00
Data finalizării
20.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

40 RON

din 40 RON estimat