Atribuită
Cumpărare directă
CLORURA DE SODIU SOL.PERF. 0,9% PUNGA 2000ML. N(3)376 PREZENTA SOLICITARE TINE LOC DE COMANDA SCRISA FERMA. Termenul de valabilitate al produsului se accepta pentru o perioada de minim 12 luni de la data receptiei. Rugam a ne trimite certificatul de calitate a produsului. Termen de livrare maxim 5 zile lucratoare.
- Număr anunț
- DA24847034
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC "AVRAM IANCU" ORADEA (CUI 4784130)
- Furnizor / câștigător
- FARMACEUTICA REMEDIA DISTRIBUTION & LOGISTICS S.R.L. (CUI 3572074)
- Cod CPV
- 33621400-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 799,40 RON
- Valoare atribuită
- 799,40 RON
- Data publicării
- 14.01.2020 00:00
- Data finalizării
- 15.01.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.