Atribuită Cumpărare directă

Set curatenie faras+matura este un set curatenie ergonomic format din faras si matura cu coada. Matura 20cm si coada 80cm, Faras 25 cm si coada 80cm. Rezistent si confortabil in utilizare. Diverse culori.

Număr anunț
DA24847990
Autoritate contractantă
LICEUL AUTO TRAIAN VUIA (CUI 2679685)
Furnizor / câștigător
MERTECOM SRL (CUI 18509431)
Cod CPV
39831240-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.266,60 RON
Valoare atribuită
2.266,60 RON
Data publicării
14.01.2020 00:00
Data finalizării
15.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.266,60 RON

din 2.266,60 RON estimat